Про нас

Засновник – приватний підприємець Пархонюк Сергій Михайлович.
Послуги що надаються кузнею, а саме їх якість визначається висококваліфікованим підходом до замовлення, вчасність виконання замовлення, якісним робочим матеріалом і звичайно досвідом.
Саме якість, професіоналізм і досвід допомагає нам виконати замовлення будь-якої складності максимально якісно, орієнтуючись на побажання клієнта та індивідуальні особливості проекту.

Ми пропонуємо повний комплекс робіт, від проектування до встановлення з гарантійним обслуговуванням.
Наша кузня вже встигла зарекомендувати себе, як надійний партнер для своїх клієнтів. Завдяки тому, що кожна наша робота неординарна, глибока і повна життєвої енергії, наші замовники вибирають виконавцем своїх ідей саме нас.

Асортимент наших виробів дуже великий. Це можуть бути ковані ворота і хвіртки, ковані паркани, ковані козирки і навіси, ковані меблі, декоративні грати, інші ковані вироби або металоконструкції різної складності це торгівельні павільйони різних конструкцій, сходи вхідні та міжповерхові, гаражі, піднавіси різних конструкцій та накриття їх різним покрівельним матеріалом за бажанням замовника та ін.

Ковані вироби нашої кузні здатні надати оригінальний вигляд будь-якому екстер’єру та інтер’єру, архітектурній будівлі, офісу та саду.
Художнє кування здатне додати особливу вишуканість і престижність, ковані елементи завжди залучають погляд і прикрашають простір. Ковані вироби ніколи не виходять з моди – художнє кування вічне. Використовуючи ці характеристики кованих елементів, можна створити особливий дизайн інтер’єру, меблювати будинок «старовинними» меблями, додати екстер’єру будівлі певний статус і оригінальний вигляд.

Художнє кування радуватиме Вас і Ваших близьких довгі роки. Ковані вироби, ковані предмети завжди вважалися предметом розкоші. Свої вироби ми комплектуємо дерев’яними частинами, художнім литтям, вітражами. Можливі різноманітні варіанти фарбування й патинування під золото, срібло, мідь.
Всі наші ковані вироби — несуть в собі спроектовану надійність та обумовлену якість робіт, виконуються методом ручної художньої ковки. Надаємо послуги з дизайну для виконання ескізу кованого виробу у відповідності до Ваших побажань та смаків. Також можливе виконання робіт із ковки  за Вашим ескізом.
Якщо ви любите ексклюзивні неординарні речі, познайомтесь із нашими роботами художньої ковки.