Піднавіси та бесідки


     Піднавіси.Бесідки. Дані металеві конструкції несуть допоміжну функцію власникам земельної ділянки, особливу красу, витонченість та в той же час монументальність, солідність та надійність. Та безумовно цим не вичерпуються функції піднавісу та бесідки.
В даному розділі ви можете подивитись на зразки наших виробів, та замовити собі такі ж або дещо змінені відповідно до вашого смаку та вимог моделі. Навіси та бесідки з елементами кування, ковані альтанки садові й ковані перлоги – усе це елементи сучасного декоративного ландшафтного дизайну. Накриття навісів та бесідки виконується наступними матеріалами:

    – металевий лист (не вимагає підшивки знизу, козирок виглядає масивним)
    – оцинкований лист (найдешевший і простий вид покриття)
    – цинкований і пофарбований у кольори RAL аркуш (дозволяє поєднувати колір даху будинку та колір покриття козирка в одному тоні, виглядає краще при підшивці знизу в тому ж стилі, що й звиси даху будинку)
    – полікарбонат (існує безліч відтінків, тональностей, козирок виглядає повітряно, майданчик перед дверми не затінюється)
    – фанерою з покриттям м’якою черепицею (добре сполучається з таким же дахом, виглядає в одній композиції, вимагає підшивки знизу в тому ж стилі, що й звиси даху будинку)