Козирки

     Ковані козирки надають входу в будинок особливу красу та витонченість, та в той же час монументальність, солідність та надійність. Та безумовно цим не вичерпуються функції козирка, тому що їх основне призначення – це захист крильця та вхідних дверей від впливу навколишнього середовища: снігу, дощу, граду.
     В даному розділі ви можете подивитись на фотографії деяких наших виробів, та замовити собі такі ж або дещо змінені відповідно до вашого смак та вимог моделі козирка. Ми завжди готові вам в цьому допомогти. Ковані козирки, дашки, навіси з елементами кування, ковані альтанки садові й ковані перлоги – усе це елементи сучасного декоративного ландшафтного дизайну. Покриття кованих козирків виконується наступними матеріалами:

    металевий лист (не вимагає підшивки знизу, козирок виглядає масивним)
    оцинкований лист (найдешевший і простий вид покриття)
    цинкований і пофарбований у кольори RAL аркуш (дозволяє поєднувати колір даху будинку та колір покриття козирка в одному тоні, виглядає краще при підшивці знизу в тому ж стилі, що й звиси даху будинку)
    полікарбонат сотовий або монолітний (існує безліч відтінків, тональностей, козирок виглядає повітряно, майданчик перед дверми не затінюється)
    фанерою з покриттям м’якою черепицею (добре сполучається з таким же дахом, виглядає в одній композиції, вимагає підшивки знизу в тому ж стилі, що й звиси даху будинку)

     Найчастіше на краї козирка вішаються ковані ліхтарі, що підкреслюють своїм світлом ажурність кування. Опорні стовпи козирків прикрашаються накладними елементами із квадратних прутків або кутих смуг, що надає несучим стовпам декоративний вигляд. Ковані навіси, у яких опорні стовпи є обов’язковою умовою, можуть бути будь-якого розміру й для покриття використовуються ті ж самі матеріали, що й для козирків. Ковані альтанки садові – це ті ж самі навіси плюс огородження кованим поруччям по колу й дверцями для виходу.
     Ковані перлоги – декоративні арки для садових квітів, встановлюються звичайно на доріжках і створюють враження рослинних тунелів або просто красивих елементів ландшафтного дизайну.
     Фриз – це рекламна конструкція, кований навіс чи козирьок, яка кріпиться на фасаді будинку та призначена для розміщення на ній рекламно-інформаційних елементів.