Козирки

     Козирки. Ковані козирки. Надають входу в будинок особливу красу та витонченість, та в той же час монументальність, солідність та надійність. Та безумовно цим не вичерпуються функції козирка, тому що їх основне призначення – це захист крильця та вхідних дверей від впливу навколишнього середовища.

     В даному розділі ви можете ознайомитися з нашими виробами. Варіант Вашого козирка можна обрати як із запропонованих вище так і є можливість створити ескіз під Ваш смак та екстерʼєр, врахувавши усі особливості монтажу. Ковані козирки, дашки, навіси з елементами кування, ковані альтанки садові й ковані перголи – усе це елементи сучасного декоративного ландшафтного дизайну.

     Накриття козирків кованих козирків виконуємо наступними матеріалами:

    – металевий лист (не вимагає підшивки знизу, козирок виглядає масивним)
    – оцинкований лист (найдешевший і простий вид покриття)
    – цинкований та пофарбований у кольори RAL аркуш (дозволяє поєднувати колір даху будинку та колір покриття козирка в одному тоні, виглядає краще при підшивці знизу в тому ж стилі, що й звиси даху будинку)
    – полікарбонат сотовий або монолітний (існує безліч відтінків, тональностей, козирок виглядає повітряно, майданчик перед дверми не затінюється)
    – фанерою з покриттям м’якою черепицею (добре сполучається з таким же дахом, виглядає в одній композиції, вимагає підшивки знизу в тому ж стилі, що й звиси даху будинку).

     Ковані піднавіси-Опорні стовпи (колони) є обов’язковою умовою, можуть бути будь-якого розміру й для покриття використовуються ті ж самі матеріали, що й для козирків. Ковані альтанки садові – це ті ж самі навіси плюс огородження кованим поруччям по колу й дверцями для виходу.
     Ковані перлоги – декоративні арки для садових квітів, встановлюються звичайно на доріжках і створюють враження рослинних тунелів або просто красивих елементів ландшафтного дизайну.
     Фриз – це рекламна конструкція, кований навіс чи козирьок, яка кріпиться на фасаді будинку та призначена для розміщення на ній рекламно-інформаційних елементів.