Металеві двері

     Металеві двері з кованими елементами – це запорука надійності та захисту Вашого житла. Металеві двері, встановлені на вхід в побутові приміщення будуть надійним захистом цілісності вашого майна.
     Металеві двері з кованими елементами виконані нашими майстрами нададуть Вашому будинку ексклюзивності та незабутнього шарму.
     Переважно металеві двері в будинок виготовляються з металевого листа товщиною від 1,5 до 3 мм, навареного на каркас із металевого профілю, навішуються на потужні металеві завіси. Разом з металевими дверима може бути встановлений кодовий замок, переваги якого очевидні. Також металеві двері можуть бути виготовлені різних форм – суцільні глухі металеві двері, двері з вікнами зверху, віконечками в середині, збоку та ін. Металеві двері виготовляються з двосторонньою обшивкою, що є не мало важливим, так як може бути встановлене утеплення дверей за рахунок теплоізоляції з пінопласту або мінвати прокладених між зовнішнім і внутрішнім листами металевих дверей.
     Металеві двері оздоблені кованими елементами, які можуть бути розміщені, як на самих дверях так і на віконних решітках так і на віконних решітках, що в дверях. Наш дизайнер з радістю допоможе Вам вибрати орнамент, конструкцію, колір та структуру фарби металевих дверей з елементами ковки.