Камінні решітки та аксесуари

     Решітка для каміну.Екран. Встановлюється перед каміном та виконує як захисну так і декоративну функцію. Решітка для каміну – елемент прикраси інтер’єру і може виконуватись в різних стилях. Решітка для каміну з рослинним малюнком надасть Вашому каміну шарму та індивідуальності. Решітка для каміну з простими по формі та симетрично геометричними фігурами ідеально підходить для каміну в класичному стилі. Решітка для каміну із складними малюнками доповнюють фамільними вензелями та гербами власника, що придає в комплексі з геральдикою на кованих перилах відчуття родового замку. Камінна решітка – привертає увагу, як декоративна деталь, до всієї конструкції каміну.
     Камінний набір це черговий металевий виріб який зайняв місце у споживчому кошику замовника, виріб вписується в інтерʼєр будинку як помічник з багаттям також дуже часто використовують як подарунок. Ковані камінні набори включають такі аксесуари: щітка, кочерга (коцюба), совок, щіпці (кліщі).
      Також можливо замовити підставку для дров (дровниця) в одному тому ж стилі кування що і камінна решітка або екран.
     Аксесуари для каміну (коминкові приладдя) виконують функцію побутових кованих виробів. Також можливо дозамовити металеву конструкцію мангалу в камін.