Камінні решітки та аксесуари

     Решітка для каміну встановлюється перед каміном і виконує як захисні так і декоративні функції. Решітка для каміну – елемент прикраси всього інтер’єру і може виконуватись в різних стилях. Решітка для каміну з рослинним малюнком надасть вашому каміну шарму та індивідуальності. Решітка для каміну з простими по формі та симетричними геометричними фігурами ідеально підходить для каміну в класичному стилі. Решітка для каміну із складними малюнками доповнюють фамільними вензелями та гербами власника, що придає в комплексі з геральдикою на кованих перилах відчуття родового замку. Камінна решітка – привертає увагу, як декоративна деталь, до всієї конструкції каміну.
     Камінні набори набули популярності з ростом попиту на натуральні каміни. Ковані камінні набори включають такі аксесуари:

    щітка,
    кочерга (коцюба),
    совок,
    щіпці,
    підставка для дров (дровниця).

     Аксесуари для каміну (коминкові приладдя) виконують функцію побутових кованих виробів. Проте на практиці камінні набори рідко застосовують. Здебільшого набори для камінів складають елемент декору самого каміну, надають йому завершеності та індивідуальності.